O nas

    Jedním z hlavních cílů galerie Artodox.eu je popularizace současného umění. Koncepce naší galerie není zaměřena na žádné konkrétní směry a trendy. Na portálu Artodox.eu talentovaným umělcům je dána příležitost vystavovat svá díla  a seznamovat diváky se svou kreativitou.
    Zároveň se snažíme vytvářet komfortní podmínky pro znalce umění. Informace o umělcích a jejich práci je organizovaná podle směrů a žánrů, navigace portálem je snadná, je možnost vyhledávání uměleckých děl a autoru.

Portál Artodox.eu plánuje další rozvoj. Jsme otevřeni ke spolupráci a očekáváme Vás na našem  portálu.

 

NAŠE BANNERY

  • Budeme Vám velice vděční, pokud si na svoji stránku přidáte náš banner, moc nám tím pomůžete.
  • Banner si buď okopírujte nebo vložte na svoji stránku tento kód :


Portál současného uměni

 

 artodox.eu

 

DONATE

Patří-li portál Artodox.eu  mezi Vaše oblíbené, podpořte jeho rozvoj. Kromě možnosti publikace svých dílů můžete přispět i formou finančního daru.

 

      V případě vyšších finančních darů je možné se domluvit i na určité formě protislužby. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

      Jakákoliv finanční podpora je zcela anonymní, pokud si nepřejete jinak. Je pouze na Vás, zda uvedete své jméno, nebo jen přezdívku.
     Všechny finanční dary budou použity výhradně na podporu projektů a rozvoj portálu Artodox.eu

Za všechny příspěvky upřímně děkujeme…

 

e-mail   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptdonate_copyKategorie    Autoři    Poradna    Praktické rady    Kulturní novinky    Pravidla    Výstavy, vernisáže    Zpětné odkazy    Partneři    O nas

Soubory cookie nám pomáhájí v kvalitním a bezproblémovém provozu webových stránek. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie.